Nihan Gülşen Güler Kimdir?

N Vitamini'nin kurucusu Nihan GÜLŞEN GÜLER; İnsan Kaynakları alanında, çok uluslu ve sektörünün öncü firmalarında 15 yıllık profesyonel iş deneyimine sahiptir. Nihan, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra yine aynı üniversitede İngilizce MBA eğitimini tamamlamıştır.
 
Gelişimin bir ömür boyu devam ettiğine inanan Nihan, psikolojiye olan tutkusunu, özel bir üniversitede devam etmekte olduğu Psikoloji Yüksek Lisansı ile akademik olarak da beslemeye devam etmektedir.

Nihan, İnsan Kaynakları alanındaki tecrübelerinin yanı sıra, 2007 yılından itibaren Koçluk ve Liderlik başta olmak üzere kişisel gelişim alanında eğitimler vermekte ve profesyonel koçluk yapmaktadır. 

Gestalt yaklaşımı ile koçluk eğitimlerini tamamlamış olan Nihan, 1000’i aşkın koçluk saati tecrübesi ile PCC (ICF Global) ünvanına sahiptir. NLP Master Uygulayıcısı ünvanı ve uygulamaları ile de koçluk seanslarında, özellikle fobi, stres, bağımlılık, motivasyon, özgüven gibi konularda daha etkili sonuçlara ulaşıldığını, yıllardır tecrübe etmektedir.

Yayımlanmış olan ‘Bir Adım Ötesi’ isimli Kişisel Gelişim kitabında, uzun yıllardır edinmiş olduğu bilgi ve tecrübelerini sade ve samimi bir dil ile kaleme almıştır.

Nihan Gülşen Güler Kimdir?