" Koçluğun tüm yetkinlikleri için benim en önemli gördüklerim samimiyet ve güvendir. Her ne kadar bu yetkinlikler geliştirilebilirse de insan doğası ve tüm geçmişi ile çok yakın bir şekilde ilişkilidir. Nihan’ın yanında hissettiğiniz güven ve onun samimiyeti o kadar sahicidir ki hemen aranızda bağ kurulur ve ona sıkıca sarılmak istersiniz. Bence dünyanın en büyük ihtiyacı da budur! "
UMUT KISA
MCC-USTA’m
" Öncelikle hem iş hayatımda hem de özel yaşantımda ömürümün en içinden çıkılmaz dönemini yaşadığımı düşündüğüm bir dönemde gerçekleştirdiğimiz koçluk seansları sayesinde; kişisel farkındalığım ve olaylara bakışım iyileşti. İçinde bulunduğum duruma daha objektif bakmayı ve çözümlere ulaşmayı sayende öğrendim. Çok yorulduğumu ve artık geri çekilmek istediğimi düşündüğüm o günlerden çok daha büyük sorumluluklara hazır olan bana yaptığımız yolculukta çok büyük emeğin var. Samimiyetin, şeffaflığın ve gizliliğe gösterdiğin hassasiyet için çok teşekkür ederim. Bu seanslardan beklentilerimin tamamı karşılandığı gibi çok değerli bir dost da kazandım. "
A.YÜKSEKDAĞ
Üretim Birim Müdürü
" Koçluk mu? Daha bunun ne anlama geldiğini bilmeden tanıdım sizi ve bir anda farkettim ki hayatımla ilgili hemen hemen her noktada, her yol ayrımında olaylara dışarıdan bakıp, seçenekleri değerlendirip en doğru kararları vermemi sağladınız Nihan Hanım. Zayıf yönlerimitaya çıkarmama, bunları değiştirebilmeme ya da üstüne gidip korkularımı yenmeme yardımcı oldunuz. Güçlü olduğuma inandığım durumları ise nasıl daha fazla geliştirebileceğimitaya çıkardınız. Yaşam koçluğunun bir insan hayatına nasıl dokunabileceğini, nasıl farkındalık yaratabileceğini her şekilde sizinle gördüm. Ve sizi tanıdıktan sonra da sanki attığım her adımda, aldığım her kararda ve en önemlisi en zzamanlarda bile sizi adeta gölgem gibi yanımda hissediyorum. Bu durumu kelimelere dökmek gerçekten çok zama söylenecek en güzel şey belki de şu: İyi ki varsınız iyi ki yanımdasınız. "
U. ATAK
Kalifikasyon & Bakım Uzmanı
" Koçluk ile ilk tanışmam Nihan Hanım ile oldu. Geriye dönüp “yol”umuza baktığımda süreci şöyle özetleyebilirim:Birmana giriyorsunuz.Önce biraz şaşkın, bazen çekimser ve ürkek. Yürüdükçe, oksijeni içinize çektikçe açılıyorsunuz.Kendinizi görmek, ifade etmek, sessizlikte sadece bakışarak bazen cevapları bulmak, neyi neden yaptığınızı farketmek başta şaşırtıyor. Sanıyorsunuz ki biri çıkacak ve size gitmeniz gereken patikayı söyleyecek ve rahatlayacaksınız. Öyle olmuyor. Patikalarımız çok(özel hayat, iş yaşamı, aile, insan ilişkileri),tıpkı hayattaki gibi. En güzeli de daha önce farketmediğiniz renklerinizi görüyorsunuz; bazen gözyaşlarıyla, bazen gülümseyerek.Ben şanslıydım, iş hayatında karşıma çıkan ve yanında kendimi bu kadar iyi hissettiğim bir koçum oldu. "
B.GÜR
Kalite Operasyonları Uzmanı
" Nihan öncelikle çok az insanda olan sabırlı, ne olduğu konusuna dikkat eden, samimi, iyi bir dinleyicidir. Standart, klişe bir reçete sunan kişilerden değildir. Size ilgi gösterir ve samimiyetle sorununuza veya probleminize, size özgü çözüm geliştiren bir profesyoneldir.Kendi içi rahat etmeden ve sizin tatmin olduğunuzu görmeden sizden desteği çekmez ve konuyu takip eder.Donanımlı ve samimi olması, kişilerin gelişiminine inanç duymasını sağlar. "
G. LAL
Mühendislik Birim Direktörü

E-Posta Grubu

e-posta adresinizi ekleyerek, duyuru haber ve yeniliklerden anında haber alabilirsiniz...

EkleEkleEkle